Привітання із Днем незалежності

Шановна освітянська громадо!

Щиро вітаємо вас із національними святами нашої державності –  Днем Державного Прапора України та 25 річницею Незалежності України!

Ці свята нерозривно та гармонійно пов’язані між собою. Їх відзначення на всенародному рівні стали золотими сторінками біографії молодої української держави.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Адже з ним   український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

День Незалежності – це день, який дає нам можливість ще раз засвідчити любов до рідної землі та вірність споконвічному прагненню до самостійності та державності, національної єдності і солідарності.

Драматичні події останніх років підтвердили одвічну істину – народ сильний у час єднання. Перед реальною загрозою, яка виникла, маємо ще більше згуртуватися й убезпечити свій історичний вибір, захистити наше право вільно жити на своїй Богом даній землі!

За всі роки незалежності Україна вперше переживає такі суворі випробування. Український прапор став насправді патріотичним символом.

Схиляємо голову перед подвигом тих, хто захищає наші кордони,  рідну Батьківщину.  Хай Бог укріпить нас у вірі, що ми захистимо Україну і її незалежність.

Нехай свято Державного Прапора та Незалежності України духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваші домівки  щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Від усієї душі бажаємо вам та вашим рідним міцного здоров’я, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання рідної України та добробуту її народу!

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти