Міжнародний Благодійний Фонд «Сильні духом» проводить благодійну акцію «Назутріч Мрії», яка пройде з 19 вересня по 26 грудня 2016 року

Станом на сьогодні в Україні гостро стоїть проблема у сфері лікування та реабілітації онкохворих діток, адже Україна на другому місці в Європі за поширенням захворювання на рак. Захворюваність за останні 10 років зросла на 8%. У структурі онкологічних захворювань у дітей лідирують лейкемія, пухлини головного мозку і кісток. Така статистика в усьому світі, така статистика і в Україні. В Україні гострими лейкеміями хворіють 300-360 пацієнтів на рік. Це діти абсолютно різної вікової категорії – від одного місяця життя до 18 років, і всі вони потребують дуже агресивного важкого лікування. У першу чергу, це хіміотерапія. На сьогодні, на жаль, зберігається проблема – скільки коштує життя дитини. Коштує воно дорого. Те, що оплачується державою (в залежності від різних груп пацієнтів) – від 40% до 60% потреби.

З метою розвитку системи дитячої реабілітації та виконання Закону України «Про загальнодержавну програму «Національний план дій по реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року (5.03.2009 року), згідно якому (п.1 Охорона здоров'я та формування здорового способу життя дітей) передбачено створення безпечного і сприятливого середовища для розвитку дитини, збереження її здоров'я і життя; створення системи надання дітям психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, юридичних, інформаційних й інших послуг.

Всеукраїнський дитячий реабілітаційний центр «Казковий Світ» здійснює цю роботу протягом дев'яти років. Центр проводить реабілітацію онкохворих дітей безкоштовно та має позитивні результати у щорічному супроводженні понад 500-600 онкохворих дітей завдяки сучасним психотерапевтичним методикам і технологіям: через гру, різноманітних казкових персонажів, клоунів, декорації, уяву дітлахи налаштовуються на одужання, включаються у позитивну казкову програму здоров'я, забувають про свою хворобу.

Центр відвідують діти, які знаходяться на лікуванні в лікарні «ОХМАТДИТ», центрах СНІДу, онкологічних, неврологічних та педіатричних відділеннях медичних установ України та діти, які постраждали під час Антитерористичної операції.

Загалом Міжнародний благодійний фонд «Сильні духом» реалізує такі програми:

«Казковий світ» – використання методик арт-терапії на заняттях із дітьми
«Чарівні візити» – візити в онколікарні міста Києва та додому до хворих дітей;

«Сила чарівної їжі» – підняття апетиту дітей, які знаходяться на лікуванні у онковідділеннях завдяки корисній і здоровій їжі та заняттям із доброю феєю;

«Психологічна підтримка родичів хворих дітей та родин, які утратили дитину»;

«Казкотерапія» – написання та розробка казок, які лікують: індивідуальних та загальних для хворих дітей всієї України (видання та розповсюдження друкованого та аудіо матеріалу).

Всі ці програми важливі для дитячої реабілітаціїі потребують фінансової підтримки.

Вже чотри роки ми проводимо щорічну благодійну акцію «Назустріч Мрії» в школах України. Кожен рік викладачі та діти із добрими, відкритими серцями приймають участь в нашій акції та долучаються до допомоги тим, хто дуже-дуже її потребує.

В цьому році ми проводимо всеукраїнську щорічну благодійну акцію «Назустріч Мрії» з метою об'єднати вихователів, дітей та батьків дошкільних, шкільних, позашкільних та вищих навчальних закладах наступним чином:

1. Проведення благодійної виставки-ярмарки з тематикою «Мій Рідний Край», з метою нагадати яка в нас надзвичайно мальовнича Країна. Діти зможуть зробити все, що забажають їх серця: намалювати малюнки, зробити коробки, написати віршики, пісні та ще щось неймовірне. Батьки та вихователі стануть їм в поміч з метою відкриття в них нових здібностей та якостей

2. Бажано залучити до проведення акції батьківські Комітети (по можливості) для передачі зібраних коштів, які перераховуються для підтримки програм реабілітаційного центру «Казковий Світ» на.