Обласний семінар на тему  “Формування етнічної самосвідомості дошкільників засобами національно-патріотичного виховання”

 14 вересня 2016 року у ТОКІППО відбувся обласний семінар на тему  “Формування етнічної самосвідомості дошкільників засобами національно-патріотичного виховання”  для завідувачів та вихователів дошкільних навчальних закладів області. Метою заходу було підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів щодо питань національно-патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення.

 Про пріоритетні напрямки національно-патріотичного виховання дошкільників та засоби їх  реалізації розповіла методист відділу дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти Семак С.М. У презентації парціальної програми з національно-патріотичного виховання в ДНЗ “Україна — наша Батьківщина” слухачам було акцентовано увагу на розділи програми та календарне планування роботи у дошкільному навчальному закладі щодо формування у дошкільників патріотичних почуттів. Викладач інституту, кандидат географічних наук  Подобівський В.С. зорієнтував педагогів ДНЗ щодо формування природоохоронної компетентності дошкільників як засобу патріотизму. Для реалізації цього завдання запропоновано  приймати участь у проекті “Освіта для сталого розвитку” та впроваджувати навичку доцільного використання природних ресурсів з раннього дитинства у ДНЗ та сім’ї. 

Також увазі присутніх методистом видавництва “Ранок” Яковенко Л.В було презентовано комплект “Народознавство — творча майстерня народних майстрів”. Автор розповіла про дидактичний матеріал, демонстраційного та роздаткового формату,  для показу зразків автентичних  українських ремесел  та художніх промислів для використання на різнотематичних заняттях в ДНЗ.  У форматі круглого столу семінару педагогами дошкілля області відбулося обговорення змін, які сприяють оновленню змісту національно-патріотичного виховання в ДНЗ та виокремлено дієві засоби з  реалізації.

img_1976 img_1977 img_1974 img_1975 img_1973

gallery.

” src=”http://ippo.edu.te.ua/wp-content/plugins/ckeditor-for-wordpress/plugins/wpgallery/images/spacer.gif?t=F7J8″ title=”gallery ids=”1217,1221,1220,1219,1218″” />