19 вересня 2016р. відбулась он-лайн конференція на тему «Психолого-педагогічний супровід роботи педагога ДНЗ»

 

Методист-психолог Коростіль М.П. звернула увагу на те, що останніми десятиріччями в освітньо-виховній системі складається особлива культура підтримки, а також допомоги дитині її батькам, педагогам шляхом психолого-педагогічного супроводу, що розглядається як особливий вид допомоги учасникам навчально-виховного процесу та забезпечує особистісний розвиток і виховання в умовах освітнього процесу. Коростіль М.П. акцентувала увагу учасників он-лайн конференції на завданнях та напрямках роботи з психолого-педагогічного супроводу.

Кавецький В.Є., завідувач кафедри педагогіки і психології та інклюзивного навчання ознайомив учасників конференції з особливостями надання профконсультаційних послуг педагогічним працівникам ДНЗ в контексті підвищення рівня їхньої особистої, професійної і соціальної компетентності.

Несмашна Г.Є., методист ТКМЦ науково-освітніх інновацій та моніторингу, показала як практичний психолог ДНЗ у роботі з педагогом орієнтує його на виявлення своїх сильних професійних і особистісних якостей, на рефлексію та гармонізацію його внутрішнього стану, на плідні взаємини з вихованцями, батьками та колегами.