Обласний семінар на тему «Організація діяльності дитячого колективу в умовах творення нової української школи. Традиції та інновації у виховній діяльності класного керівника»

22 вересня 2016 року відбувся обласний семінар для методистів з виховної роботи РМК, ММК, ОТГ, ТКМЦНОІМ на тему «Організація діяльності дитячого колективу в умовах творення нової української школи. Традиції та інновації у виховній діяльності класного керівника».

У заході взяли участь 38 методистів з виховної роботи.

Хома С.О., завідувач Центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти представила тему: «Виховна система школи як оптимальний простір життєтворчості особистості».

Засади концепції нової української школи щодо створення умов розвитку особистості учня, його життєвих компетентностей презентувала Куриш О.С., методист Центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти.

Учасники семінару ознайомилися з підходами і технологіями впровадження у загальноосвітніх навчальних закладах виховних програм, які презентували методисти Центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти Хома С.О., Голуб М.Я., Куриш О.С., Мерещак Я.В., Сесик О.О.: «З Україною в серці», «Сімейні цінності», «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», «Організація роботи з розв’язання проблем насильства в школі».

Изображение - savepic.ru — сервис хранения изображений 

Изображение - savepic.ru — сервис хранения изображений