Краща постійно діюча виставка літератури ТОКІППО

Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річниці незалежності України

Запрошуємо всіх користувачів науково-педагогічної бібліотеки ТОКІППО доторкнутися до нетлінного скарбу – сторінок історії становлення незалежної України.


 

 

24 серпня 2016 року Україна святкує 25 річницю проголошення незалежності.

В цей день в 1991 р., здійснюючи Декларацію про державний суверенітет України, Верховна Рада УРСР позачерговою сесією урочисто прийняла документ виняткового значення для долі українського народу – Акт проголошення незалежності України, за яким проголосила Україну незалежною, демократичною державою.

Процес зародження й розвитку ідеї незалежності виявився довготривалим, складним та тернистим. Незалежність України – заслуга не лише певних політичних сил та рухів, а й усього народу, багатьох його поколінь.

Успіх нинішнього українського державотворення значною мірою залежить від того, чи зуміємо ми об’єктивно проаналізувати власний історичний досвід, зокрема, усвідомити, як формувалася і функціонувала українська державницька ідея, критично оцінити шлях, який пройшла Україна вже за роки незалежності.

До  цієї дати працівниками бібліотеки інституту підготовлено виставку "Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річниці незалежності України!"