Семінар «Управління роботою з розв’язання проблем насильства в школі»

10- 11 жовтня в ТОКІППО спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки  Save the Children Sweden проведено  для адміністрації  загальноосвітніх навчальних закладів семінар на тему «Управління роботою з розв’язання насильства в школі».
Досвід роботи Всеукраїнської громадської організації «Жіночий консорціум України» дозволив запровадити механізм попередження насильства в школі, а також закласти фундамент для формування культури, що виключає насильство у будь-якій взаємодії: між учнями, учнями та вчителями, учнями та батьками.
В результаті проходження семінару учасники отримали знання про місце і роль адміністрації школи та всіх учасників навчально-виховного процесу у розв’язанні проблеми насильства у школі. Ознайомилися з етапами та алгоритмом складання Плану дій із запобігання насильству у школі; роль АБВГД-групи як ключового елементу процесу управління діяльністю з попередження насильства в школі; принципи імплементації системної роботи зі створення у школах середовища, вільного від насильства.
Ведучі семінару: 
Олена Соловйова, тренер-експерт, психолог, тренер в освітній та соціальній сфері.
Марія Коростіль, методист-психолог ТОКІППО, тренер в освітній сфері.
Марія Ясеновська, тренер-експерт, президент  Харківської обласної правозахисної фундації «Громадська альтернатива».