Інструктивно-методична нарада керівників методичних установ області

19 жовтня 2016р. управлінням освіти і науки облдержадміністрації спільно з Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено інструктивно-методичну нараду керівників методичних установ області.

Нараду розпочала Зварич Г. В., в.о. начальника управління освіти і науки ОДА, з окреслення актуальних питань взаємодії управління освіти і науки облдержадміністрації та відділів освіти райдержадміністрацій і ОТГ, РМК (ММК) і МК ОТГ. У своєму виступі вона наголосила на відповідальності органів місцевого самоврядування за створення ефективного управління системою освіти та методичного супроводу навчально-виховного процесу в своїх громадах.

Учасники зібрання обговорили питання: «Розвиток методичних установ області» (Петровський О. М., директор ТОКІППО, канд. іст. наук, доцент); «Нормативно-правове забезпечення діяльності методичних установ області» (Мисик В.С., заступник директора ТОКІППО, канд.. іст. наук); «Організаційно-методичний супровід проведення масових заходів з педагогічними працівниками й учнівською молоддю» (Когут О.І., заступник директора ТОКІППО, канд.. філол. наук); «Особливості проведення ДПА у формі ЗНО» (Шайнюк Ю.Ч., заступник директора ТОКІППО); «Формування замовлення місцевих органів управління освітою на підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів в ТОКІППО» (Ящишин І.В., методист, в.о. завідувача навчального відділу підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрівТОКІППО); «Реалізація Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та програм виховного спрямування в навчальних закладах області» (Хома С.О., методист, в.о. завідувача центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО).

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти