І з’їзд корекційних педагогів України «Актуальні питання соціалізації дітей з особливими освітніми потребами»

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти інформує, що відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2016 рік Міністерство спільно з Національним педагогічним університетом імені М. Драгоманова, Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Всеукраїнською громадською організацією «Українська асоціація корекційних педагогів» 29-30 листопада 2016 року проводитиме І з’їзд корекційних педагогів України «Актуальні питання соціалізації дітей з особливими освітніми потребами». Захід відбудеться на базі навчально-реабілітаційного центру «Шанс» та інших спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів м. Дніпра.

Метою з’їзду є обговорення актуальних проблем та стратегічних підходів щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими потребами, починаючи з раннього віку, в процесі їх соціалізації, запровадження інклюзивного навчання, інноваційні технології комплексної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, роль ciм’ї в процесі освітньої інтеграції дитини, підготовка та перепідготовка кадрів до роботи в умовах інклюзії.

У з’їзді візьмуть участь представники органів управління освіти, науково-методичних установ, керівники та педагогічні працівники спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів, експерти та фахівці з освіти та реабілітації, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, студенти, аспіранти, представники громадських організацій, батьки дітей з інвалідністю.

В рамках з’їзду відбудеться науково-практична конференція, засідання секцій з питань запровадження інноваційних технологій у навчально-реабілітаційному процесі для дітей з порушеннями слуху, зору, розумового розвитку, розладами спектра аутизму, 3 порушеннями опорно-рухового апарату та тяжкими порушеннями мовлення (п’ять секцій).

Для участі у з’їзді Міністерство освіти і науки України просить відрядити представників обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, які займаються питаннями корекційної та інклюзивної освіти, керівників спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (всього по п’ять осіб, для участі представників регіону у роботі кожної секції).

Оплата витрат на відрядження здійснюється за рахунок сторони, що відряджає.

Детальна інформація щодо участі у заїзді представлена на веб-сайтах факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова http://fkppmpu.edu.ua та Дніпропетровського навчально-реабілітаційного центру «Шанс» http://shans.dp.ua/ (розділ «Новини»)

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти