І заняття практикуму для методистів, відповідальних за моніторинг якості освіти «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в моніторингових дослідженнях»

26 жовтня 2016 року в ТОКІППО відбулося І заняття практикуму для методистів, відповідальних за моніторинг якості освіти «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в моніторингових дослідженнях», організоване центром моніторингу якості освіти, ЗНО та інформаційно-аналітичної, видавничої діяльності.

Практикум проводиться з метою підвищення рівня володіння методистами РМК, ММК, ОТГ, які відповідають за організацію моніторингу якості освіти, інформаційно-комунікаційними технологіями, автоматизації роботи з обробки результатів моніторингових досліджень з використанням табличного редактора Microsoft Office Excel.

Заступник директора з питань моніторингу якості освіти та ЗНО Шайнюк Ю.Ч., відкриваючи захід, наголосив на важливості якісного та об’єктивного опрацювання результатів моніторингових досліджень освітньої галузі для прийняття своєчасних управлінських рішень.

На занятті, підготовленому методистом Козівського РМК Мельник М.С. та завідувачем центру моніторингу якості освіти, ЗНО та інформаційно-аналітичної, видавничої діяльності Онищук Л.З., було розглянуто питання:
Створення та редагування баз даних в табличному редакторі.
Обчислення в Excel. Використання формул та функцій.
Об’єднання та зв’язування електронних таблиць.
Учасники заходу закріплювали отримані знання за допомогою практичних завдань.

Окрім того, методист Онищук Л.З. окреслила напрямки співпраці центру моніторингу з методичними службами області, зокрема, через використання поштового сервісу Gmail, спільну роботу з файлами, розміщеними на Google Диску. Методист Олійник О.Й. інформувала присутніх про проведення моніторингових досліджень освітньої галузі у 2016-2017 навчальному році.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти