Навчальний центр для освітян України «ОСВІТНІЙ WEEKEND»

Інститут педагогіки НАПН України

спільно з Громадською спілкою

«Академія інноваційного розвитку освіти»

відкриває навчальний центр для освітян України

«ОСВІТНІЙ WEEKEND»

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!!!

Відповідно п. 63 плану Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та НАПН України на 2014-2016 роки протягом навчального року КОЖНОЇ СУБОТИ будуть проводитись навчальні курси, в рамках яких освітяни України отримають ті знання та навички, які є необхідними в умовах сучасних змін.

Навчання орієнтовано на тих освітян, які мають бажання постійно підвищувати свій професійний рівень. Організація навчальних тренінгів та майстер-класів відбувається на основі сучасних технологій з залученням провідних висококваліфікованих вітчизняних та міжнародних фахівців-практиків в освітній галузі.

З ВАМИ працюватимуть неперевершені майстри своєї справи – це вчителі-новатори, ініціативні керівники навчальних закладів, управлінці, засновники інноваційних освітніх проектів, тренери бізнес-компаній (Panasonic, Bristar, Microsoft, Epson), психологи, лікарі та багато інших. Всі вони є авторами тренінгових занять, майстер-класів тощо, які дають слухачам тільки перевірені на власному досвіді стратегії інноваційного розвитку освітнього закладу та практичну допомогу у професійному та особистому зростанні.

Заняття розпочались вже з 15 ЖОВТНЯ 2016р. в м. Києві на базі Інституту педагогіки НАПН України.

За тематичним календарем (в якому зазначено дата, тема та хто проводить) ВИ за власним бажанням обираєте будь-яку потрібну тему та попередньо бронюєте місце.

Ознайомитись з графіком проведення занять «ОСВІТНІЙ WEEKEND» та подати заявку на тренінг можна тут: https://docs.google.com/document/d/1tGs3Nq5tm9jLT7LUDfjx7qWy8FouDBj03wp9qJCQepc/edit

Всі навчальні курси поділено на рівні та розроблено з урахуванням вітчизняного та міжнародного досвіду. Кожен наступний рівень доповнює попередній.

По закінченню курсу, що становить 36 год. «випускники» отримають відповідний сертифікат, який буде як знахідка під час атестації.

На сьогоднішній день «Академія інноваційного розвитку освіти» є частиною першого в Україні інноваційного освітнього кластеру, основна мета якого – підвищити внутрішню та міжнародну конкурентоздатність учасників освітнього процесу в Україні за рахунок співробітництва, наукових досліджень, навчання, реалізації інноваційних проектів та інших заходів.

За два роки діяльності Академії інноваційного розвитку освіти налагоджено співпрацю з установами та провідними компаніями, накопичено десятки різних технологій та методик, запроваджено десятки освітніх проектів які пройшли перевірку часом і довели свою ефективність.

Ми працюємо для тих, хто хоче отримати максимальну кількість знань та практичних навичок в найкоротші терміни. Наша мета допомогти ВАМ бути сучасним та конкурентоспроможним в освітній сфері. Отримані знання про найсучасніші освітні технології та методики ВИ з успіхом застосуєте не лише у ВАШІЙ безпосередній роботі, а й у повсякденному житті!

  • !!!

   Просимо перед відправкою заявки ознайомитися з основними положеннями реєстрації та підтвердити реєстрацію в разі погодження всіх прописаних нижче пунктів

   1. Для участі необхідно заповнити всі обов’язкові поля анкети, вказуючи коректну та актуальну інформацію для зворотнього зв’язку.

   2. Відправка заявки розглядається як попередня резервація місця. Замовник зобов’язується здійснити організаційний внесок по завершенні реєстрації учасників у встановлені терміни. Лише після отримання коштів на рахунок банку, Ваші дані автоматично додаються до списку учасників.

   3. Якщо учасник не матиме можливості взяти участь у тренінгу у вказаний термін є можливість перенесення участі на інший термін.

   4. Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через не сформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій. У разі скасування навчання кошти повертаються на рахунок слухача у повному обсязі, або – якщо слухач погодиться – йому буде запропонований інший термін навчання.

   5. Організаційний внесок за один день становить лише 120 грн.

   Вирішення всіх організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти (електронна скринька для зворотнього зв’язку air.edu.ua@gmail.com) або в телефонному режимі (тел.+38066-202-77-17).

   6. Доїзд до місця проведення занять та проживання покриваються коштом учасників.

   7. По завершенню курсу, що становить 36 год., учасники отримають Сертифікат.

   З повагою,

   оргкомітет

   Запрошуємо до нашої

   сторінки

   https://www.facebook.com/profile.php?id=100006929940378

   Академія інноваційного розвитку освіти

   Пишіть нам на електронну пошту

   air.edu.ua@gmail.com

   Дзвоніть нам

   (066) 202-77-17

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти