Школа педагогічної майстерності «Методичні шляхи вирішення навчально-виховних завдань при викладанні курсу історії та правознавства в інтернатних закладах»

27.10.2016р. на базі Збаразької санаторної ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів відбулося засідання обласної школи педагогічної майстерності «Методичні шляхи вирішення навчально-виховних завдань при викладанні курсу історії та правознавства в інтернатних закладах».

Метою цього заходу є підвищення фахового рівня, розвиток творчого потенціалу вчителів; ознайомлення з сучасними інноваційними технологіями навчання і виховання; впровадження в навчально-виховний процес ефективних методик та методичних прийомів; обговорення новинок методичної, психолого-педагогічної  літератури, творчих здобутків колег;  удосконалення майстерності педагогів.

Відкрили методичний захід вихованці Збаразької санаторної ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст.

Рудник О.В., директор закладу розповіла про історію закладу та створене освітнє середовище.

В.о. завідувача відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку ТОКІППО Букавин І.Я. ознайомив присутніх з актуальними питаннями організації та змісту навчання історії  та правознавства. Костенко О.С., методист ТОКІППО акцентувала увагу на особливостях викладання історії та правознавства для дітей з особливостями психофізичного розвитку; далі учасники ШПМ під її керівництвом виконали вправу та обговорили значення емоційного простору навчального середовища, яке сприяє розумінню та запам’ятовуванню інформації на уроках.

Вчитель історії та правознавства Збаразької санаторної ЗОШ – інтернату І-ІІІ ст. Найко Н.Є. презентувала власний досвід щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді, формування громадянської  компетентності на уроках історії та правознавства з використанням елементів історії рідного краю й разом з практичним психологом закладу Лірук Н. Р. провели політичну гру «Держава Альфа і провінція Бета».

Учасникам методичного заходу була запропонована виставка вісників, персональних портфоліо «Методичний вернісаж» та екскурсія до Збаразького Національного заповідника.

Засідання школи педагогічної майстерності вчителів історії та правознавства закладів інтернатного залишило приємні враження, збагатило знаннями, налаштувало на творчу роботу й самовдосконалення.

dsc_0150 dsc_0176 dsc_0243 dsc_0283

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти