Обласний семінар-практикум на тему «Навчально-виховна, корекційна робота та соціальний супровід вихованців закладів інтернатного типу»

З метою ознайомлення педагогів із новими підходами щодо організації навчально-виховної, корекційно-розвивальної роботи та соціального супроводу вихованців закладів інтернатного типу; поглиблення знань про основні тенденції і зміст такої роботи та використання інноваційних форм і методів виховання на базі Закладу освіти І –ІІІ ступенів «Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр» 28.04.2017 відбувся обласний семінар-практикум на тему «Навчально-виховна, корекційна робота та соціальний супровід вихованців закладів інтернатного типу».
Вихованці ТОНРЦ радо вітали учасників семінару – заступників директорів з навчальної роботи, дефектологів, практичних психологів інтернатних закладів – та подарували їм хороший настрій, продемонструвавши свої таланти на невеличкому концерті.
Перед учасниками семінару виступили:
Галюк О.Г., головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, виховної роботи управління освіти і науки облдержадміністрації «Сучасні підходи до організації навчально-виховної роботи в закладах інтернатного типу».
Кавецький В.Є., доцент, в.о. завідувача кафедри педагогіки, психології та інклюзивної освіти ТОКІППО – «Підготовка вихованців закладів інтернатного типу до професійного самовизначення та успішної соціалізації в суспільстві: організація супроводу»;
Лоза С.І., директор обласної психолого-медико-педагогічної консультації – «Психолого-педагогічний супровід дитини з особливостями психофізичного розвитку: командний підхід»;
Костенко О.С., методист відділу дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ТОКІППО – «Навчально-виховна, розвивальна та корекційна робота як єдиний педагогічний процес».
Директор школи Король І.Я. розповіла учасникам семінару про напрямки діяльності ТОНРЦ (навчально-виховну, корекційно-розвивальну роботу, соціальний супровід, професійне самовизначення вихованців школи). Педагоги ТОНРЦ провели для гостей майстер-класи з використанням інноваційних форм і методів навчання.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти