З нагоди прийняття рішення про надання громадянам України безвізового режиму біля Тернопільської обласної ради були урочисто підняті прапори України та ЄС

11 травня 2017 року на честь відзначення Дня Європи в Україні, а також з нагоди прийняття Радою Міністрів Європейського Союзу (ЄС) рішення про надання громадянам України безвізового режиму, біля адміністративної споруди Тернопільської обласної ради були урочисто підняті прапори України та ЄС. Представники громадськості спільно з представниками влади взяли участь у флешмобі з розгортання Державного прапора України.

Рішення про щорічне відзначення в Європейському Союзі 9 травня як Дня Європи було ухвалено 1985 року на Саміті Ради ЄС в Мілані (Італія). Приводом для встановлення даного свята стала вагома історична подія – укладення 9 травня 1950 року так званої Декларації Шумана, яка фактично заклала підвалини для єднання Європи, створення Європейського Союзу. Тепер 9 травня вважається Днем народження Європейського Союзу.

Україна єдина із держав, що не входять до Європейського Союзу, де відзначається День Європи. Встановлення даного свята в нашій країні започатковано Указом Президента України №339 від 19 квітня 2003 року, яким визначено третю суботу травня датою святкування Дня Європи в Україні. Свято стало вагомим доказом визнанням єдності континенту, нерозривного культурно-цивілізаційного зв’язку українців з націями Європи, символічним засвідченням євроінтеграційних прагнень нашої держави.

День Європи громадяни України відзначають як день спільних європейських цінностей. Під час святкування Дня Європи відбуваються зустрічі офіційних представників держав-членів ЄС та органів місцевої влади нашої держави, представників неурядових і громадських організацій, засобів масової інформації. Вже традиційно найбільш масовими є освітні та культурно-мистецькі заходи з нагоди відзначення Дня Європи.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти