Підведені підсумки на кращий виховний проект “Тернопільщина – край незвіданих скарбів” у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку серед студентської молоді “Виховник – 2017”

Підведені підсумки обласних конкурсів на кращу програму тематичної зміни у дитячих закладах відпочинку серед педагогічних працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів та на кращий виховний проект “Тернопільщина – край незвіданих скарбів” у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку серед студентської молоді “Виховник – 2017”.

Загальноосвітніми та позашкільними  навчальними закладами було представлено 36 програм національно-патріотичного, військово-патріотичного, туристсько-краєзнавчого, екскурсійно-просвітницького, екологічного, конкурсно-розважального, спортивно-оздоровчого спрямування.

Журі відзначило, що основним критерієм ефективності і корисності в переважній більшості програм є зосередженість на розвиток дитини. Зміст програм побудований за принципом педагогіки партнерства і ґрунтується на копетентнісному та особистісно-орієнтованому підходах. Цікаво продумані назви тематичних  змін,   запропоновані ефективні форми виховних і оздоровчих заходів, які  мають логічний зміст, сприяють раціональній організації діяльності дітей, розширенню  їх кругозору, розвивають їх творчу ініціативу.

Особливу увагу членів журі привернули проекти  програм представлені студентами Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського, Тернопільського національного  педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка Було представлено 10 студенських проектів. Зміст проектів був спрямований на популяризацію краєзнавчих досліджень, ознайомлення дітей з пам’ятками культурної спадщини рідного краю та історичного минулого Тернопілля,

За висновками журі визначені переможці.

Наказ №172 від 16.05. 2017 р. Про підсумки проведення обласного конкурсу на кращий виховний проект “Тернопільщина – край незвіданих скарбів” у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку серед студентської молоді “Виховник – 2017”

Наказ №173 від 16.05. 2017 р.  Про підсумки проведення обласного конкурсу на кращу програму тематичної зміни у дитячих закладах відпочинку серед педагогічних працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти