Гордість і надія Тернопілля

Доброю традицією на Тернопільщині стало проведення щорічного фестивалю-форуму для обдарованої учнівської та студентської молоді «Гордість і надія Тернопілля».

Форум проводиться з ініціативи та сприяння Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради та управління освіти і науки Тернопільської ОДА з метою стимулювання, підтримки та заохочення обдарованої і талановитої молоді.

У цьому навчальному році учасниками ІІІ етапу олімпіад були 1246 учнів, переможцями стали 584 школярі. На ІV етапі Всеукраїнських олімпіад із 56 учасників від області перемогу вибороли 13 школярів Тернопільщини (дипломи І ступеня отримали 1, ІІ ступеня – 4, ІІІ ступеня – 8 учнів).

19 травня 2017 року в Тернопільській обласній філармонії фестиваль-форум зібрав 50 переможців IVетапу Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних дисциплін, ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України і Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, а також учнівську молодь, яка має високі результати в галузі позашкільної освіти. Учасники отримали іменні премії видатних уродженців Тернопільської області. Участь у заході взяли заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик, заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа та начальник управління освіти і науки  облдержадміністрації Ольга Хома.

Вітаємо учасників фестивалю-форуму та бажаємо нових звершень і перемог.