Відбулося ЗНО з іноземних мов

За оперативною інформацією з пунктів тестування, участь в тестуванні з німецької мови взяли 106 осіб, що становить 89% від загальної кількості зареєстрованих, французької мови – 5 осіб (100%), іспанської мови – 3 особи (100%). Проведення ЗНО з цих навчальних предметів забезпечували 30 осіб з числа педагогічних працівників. Тестування з німецької, французької та іспанської мов проводилося 25 травня 2017 року.

29 травня відбулося ЗНО з англійської мови. В ньому взяли участь 1673 особи, що становить 94% від загальної кількості зареєстрованих. Проведення тестування в 7 пунктах тестування забезпечували 306 осіб.

Порушень процедури проведення тестування з боку персоналу чи учасників тестування не виявлено. Апеляційних заяв з боку учасників ЗНО не надходило.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з іноземних мов через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Детальніше про умови участі в додатковій сесії на сайті http://testportal.gov.ua/dodsession/