Тренінг для вчителів пілотних шкіл з питань впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти

Тренінг для вчителів пілотних шкіл з питань впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти або 4 дні неймовірного позитиву, шаленого темпу, творчої співпраці, оптимізму та віри у те, що все буде добре!

З 24 по 27 липня 2017 року на базі Тернопільського ОІППО пройшов тренінг для вчителів пілотних шкіл з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти

Слова міністра освіти Лілії Гриневич про те, що «не навчання, а співпраця в учительських спільнотах – основа успіху для впровадження Стандарту»,  стали для освітян Тернопільщини знаковими за час тренінгу: з першого дня разом вчилися змінювати освітнє середовище для побудови Нової школи, творили нову спільноту, усвідомлюючи, що неможливо досягти успіху без тісної взаємодії між учителями, керівниками шкіл, району, області і батьками.

Присутність  на початку тренінгу начальника управління освіти і науки Тернопільської обласної  державної адміністрації  Хоми О.З., директора ТОКІППО  Петровського О.М. та заступника директора ТОКІППО з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва Вітенка І.М. додала учасниками впевненості у підтримці з боку влади та методичних структур.

Не просто було всім учасникам на тренінгу, але в тісному спілкуванні, в активних діалогах і подекуди суперечках,  творилася істина: ми тут заради майбутнього наших дітей, всі разом будуємо Нову школу.

Програма була насиченою і передбачала ознайомлення з теоретичними засадами Нової української школи, особливостями організації освітнього середовища та оцінювання навчальних досягнень.

Координатор проекту Коненко Л.Б., тренери Кордуба Н.Я та Гордіюк Н. М., які пройшли аналогічний тренінг в  м. Ірпіні, допомогли учасниками ознайомитися з проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти та модельною освітньою програмою, поглибити розуміння інтегрованого підходу, разом з розібралися у складних питаннях, що виникали в ході роботи. Так творилася модель співпраці, обміну думок і зміни мислення вчителя, підвищувалася професійна майстерність.

На зустрічі за круглим столом, в присутності заступника начальника управління освіти і науки області Зварич Г. В., яка зазначила, що відтепер ми всі несемо відповідальність за успіх у пілотуванні нового Стандарту початкової освіти, вчителі,  хоч і висловлювали  свої побоювання за впровадження змін, показали, що готові шукати нестандартні підходи до навчально-виховного процесу, творити в школі атмосферу довіри і взаємоповаги, плекати в учнів креативне мислення і готові прийняти виклики Нової школи.

Висловлюємо щиру вдячність Всеукраїнському фонду «Крок за кроком» за організаційно-методичне забезпечення роботи тренінгу.

Тренінг пройшов на високому рівні! У нас все вийшло!

Бажаємо вчительській спільноті всієї України успіху, творчого пошуку і радісних відкриттів!  Все буде добре!

Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»

Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти