Про проведення IV конкурсу «Геліантус – учитель» – 2018 та IV Всеукраїнської зимової Природничої школи «Геліантус – дружнє коло»

Департамен загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України інформує, що з 2015 року Творче об’єднання «Соняшник» спільно з  Міністерства освіти і науки України проводить Всеукраїнський конкур фахової майстерності «Геліантус – учитель» для вчителів природничих дисциплін( фізики, хімії, біології, географії, природознавства, екології, основ здоров’я) і початкових класів та Всеукраїнський конкур фахової майстерності для вчителів – україністів і початкових класів «Соняшник – учитель».

Завдання даних конкурсів є компетентнісно – орієнтованими, які спрямовані на формування і перевірку сформованості основних ключових компетентностей педагогів.

З метою підвищення фахового рівня вчителів та реалізації компетентнісного підходу в навчальному процесі рекомендуємо використовувати ці завдання для проведення практичних робіт, модульного контролю та вихідного діагностування  в Інститутах післядипломної педагогічної освіти.

Інформуємо, що у 2017 -2018 навчальному році планується проведення IV Всеукраїнський конкур фахової майстерності для вчителів фізики, хімії, біології, географії, природознавства, екології, основ здоров’я та початкових класів «Геліантус – учитель» 27 березня 2018 року.

Просимо донести інформацію про проведення конкурсу до відома педагогічних працівників. Участь у конкурсі  безкоштовна і тільки за особистим бажанням учителя.

Інформацію про умови конкурсу висвітлено в мережі Інтернет на сайті : helianthus.com.ua в розділі «Геліантус – учитель».

Телефони оргкомітету: (050) –196 – 53 – 71; (063) – 113 – 00 – 30; (097) – 368 – 38 – 95 або на e-mail: helianthus.gra@gmail.com

Доступ до бази даних завдань можна отримати на сайті Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» helianthus.com.ua  та гри «Соняшник» gra-sonyashnyk.com.ua у розділі «Правила та документи» (відповідні листи Міністерства освіти і науки України) або за допомогою розділу « Підготовка до конкурсу».

Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»

Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти