Підгаєцькій гімназії імені Маркіяна Паславського – 20!

 

21 вересня в урочистій атмосфері Підгаєцька гімназія імені Маркіяна Паславського відсвяткувала свій 20-ти річний ювілей.

З історією створення та розвитку навчального закладу ознайомив присутніх директор гімназії Слюзар Володимир Ілліч.

За час свого існування гімназія розкрилась як інтелектуальний центр для молоді і стала своєрідною майстернею передового педагогічного досвіду. Учні є учасниками і призерами  обласних та всеукраїнських олімпіад і турнірів з базових навчальних дисциплін, а вчителі є учасниками фахових конкурсів, діляться досвідом роботи на сторінках освітянських журналів.

07 травня 2015 року гімназії було присвоєно ім’я Маркіяна Паславського, американця українського походження, уродженця Підгаєць, який загинув у зоні АТО 19 серпня 2014 року під Іловайськом. На святкування приїхали бойові побратими М. Паславського – «Майстер» та «Каро», які поділились зворушливими спогадами про Маркіяна.

До учасників урочистого зібрання звернулись представники місцевої влади, в.о. завідувача відділу роботи з обдарованими дітьми ТОКІППО Ханзель Ж.І. Від імені директорів гімназій, ліцеїв і колегіумів області з вітальним словом  виступив голова обласної Асоціації,  директор Козівської державної української гімназії імені Володимира Герети Михайло Грубий. Привітання звучали з уст педагогів району, методистів РМК, відділу освіти Підгаєцької РДА, ветеранів педагогічної праці, представників Україно-Данського волонтерського фонду «Збережемо Україну» Гусака Віктора та Гусак Оксани.

Вітальні промови гостей переплітались з трепетними спогадами колишніх вчителів, випускників та виступами теперішніх гімназистів.

 


Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти