Обласний семінар з керівниками освітніх інтернатних і позашкільних навчальних закладів Тернопільської області з Цивільного захисту

26 вересня  2017 року на базі Тернопільського  НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей № 9 ім. І. Блажкевич» проведено обласний семінар з керівниками освітніх інтернатних і позашкільних навчальних закладів Тернопільської області на тему: «Планування навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і проведенням заходів з питань ЦЗ в інтернатних і позашкільних навчальних закладах обласного підпорядкування».

Розглянуто питання :

  • щодо організації підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації педагогічних працівників на обласних курсах цивільного захисту  у НМЦ ЦЗ та БЖД області.
  • Нормативно-правова база, що регламентує побудову системи ЦЗ в навчальному закладі.
  • Основні вимоги щодо забезпечення техногенної та протипожежної безпеки в навчальному закладі в цілому і зокрема враховуючи наслідки пожежі 16.09.23017р. в м. Одесі в муніципальному дитячому оздоровчому таборі «Вікторія».

Учасники семінару ознайомилися з оформленням кабінету цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ здоров’я школи.

В роботі семінару взяли участь заступник начальника обласного управління освіти і науки тернопільської облдержадміністрації Зварич Г.В., методист ОКІППО Трофимчук В.І.,  начальник циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД області, підполковник служби ЦЗ  Андрунько В.Є., заступник завідувача обласних та м.Тернополя  курсів ЦЗ Кучма В.З., директор ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич Рибак Г.В.

Навчання з питань ЦЗ керівного складу зазначених навчальних закладів проведено відповідно до вимог Постанови Кабінету міністрів України від 23.10.2013р. № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту» буде продовжено в жовтні – листопаді  2017 року на обласних та м. Тернополя курсах в НМЦ ЦЗ та БЖД області.


Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти