Козівській гімназії – 25!

15 жовтня 2017 року в історію Козівської державної української гімназії імені Володимира Герети увійде ювілейною датою – 25 років від її заснування.

Урочиста академія відбувалась у районному будинку культури. Зал був вщент переповнений, адже привітати із днем народження гімназію прийшли представники влади, громадськість, увесь педколектив, батьки, учні, директори гімназій, ліцеїв, колегіумів області.

На гостину до рідної гімназії з’їхалися-злетілися, мов пташенята під мамине крило, випускники різних поколінь із різних куточків нашої держави і світу.

Про історію її створення та розвиток впродовж чверть століття присутніх ознайомив директор гімназії, заслужений вчитель України Михайло Грубий. У Козівській гімназії є те, що вирізняє її з-поміж інших – на гімназійних знаменах гордо викарбувані слова Великого Каменяра «ДУХ, НАУКА, ДУМКА, ВОЛЯ», які стали своєрідним символом і запорукою успіху як гімназистів, так і учителів.

За час свого існування гімназія розкрилась як інтелектуальний центр для молоді і стала своєрідною майстернею передового педагогічного досвіду.

Учні стають призерами учнівських олімпіад І-ІІІ етапів з базових навчальних дисциплін, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН України. На базі гімназії проводяться обласні, всеукраїнські семінари, науково-практичні конференції.

Із привітанням  до учасників святкової імпрези звернулися директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Петровський та заступник директора Ольга Когут. Олександр Миколайович  вручив грамоти від управління освіти і науки ТОДА та обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Вітальні слова на адресу педагогічного та учнівського колективів звучали від в.о. завідувача відділу роботи з обдарованими дітьми Тернопільського ОКІППО Жанетти Ханзель та директора Зборівської державної української гімназії імені Романа Завадовича, заступника голови обласної Асоціації керівників гімназій, ліцеїв, колегіумів Ярослави Ковбасюк.

Присутні з вдячністю, гучними оплесками зустрічали виступи дитячих колективів, які підготували насичену цікаву програму, що складалася з кращих номерів класичної, сучасної та народної творчості.

Урочистості пройшли у дружній, святковій атмосфері.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти