Вітаємо колективи ТОКІППО та УОН ТОДА з нагородженням 2 дипломами, 3 сертифікатами та срібною медаллю!!!

Вітаємо колективи Тернопільського ОКІППО тп УОН ТОДА з нагородою на міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті” 24 жовтня 2017 року. Заклад отримав 2 дипломи, 3 сертифікати та срібну медаль.

Як відомо ТОКІППО 24-26 жовтня 2017 року приймав участь у вище зазначеній виставці, представляючи освіту Тернопільщини. І хоч інститут в такому заході представлений вперше, тим не менше отримує нагороду. Це свідчення дійсно якісної, кваліфікованої та професійної роботи сьогоднішніх працівників та адміністрації закладу. Лише спільна праця та згуртованість над виконанням завдань веде до перемоги.

Це спільна робота усіх працівників ТОКІППО та управління освіти і науки ТОДА! Адже ми дійсно варті того, щоб про усі якісні, нові зміни, зрушення, які проводимо знала уся держава і зарубіжжя.

Від ТОКІППО на виставці освіту представляли Вітенко Ігор Михайлович, заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва, Мисик Володимир Святославович, заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи, Криховець-Хом’як Лілія Ярославівна та Янюк Іван Ярославович, методисти інституту. Також область представляла вчителька початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступенів м. Зборова Чарторинська Любов Іванівна.