Опорна школа яку зробили привабливою для дітей

У навчально-виховному комплексі «ЗОШ І-ІІІ ст.№2 –ДНЗ» м. Хоростків, в рамках робочої поїздки, побували голова Тернопільської обласної державної адміністрації С.С.Барна та начальник обласного управління освіти О.З.Хома. Керівники зустрілися з педагогічним колективом, поспілкувалися з учнівською молоддю.

Цьогоріч школа отримала статус опорного навчального закладу, до якого увійшли Карашинська філія «ЗОШ І ст. – ДНЗ» та Хлопівська філія «ЗОШ І ст-ДНЗ».

На потреби закладу виділено державну субвенцію на півтора мільйона гривень. За кошти районного бюджету виготовлено проектно-кошторисну документацію на утеплення спортивної зали та їдальні. За кошти Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування Хоростківської міської ради здійснюється проект щодо капітального ремонту даху.

Директор школи Г.Ю.Ворона повідомила, що за минулий рік усі учасники навчально-виховного процесу відчули кардинальні зміни у житті школи: оновлено фасад центрального корпусу, максимально забезпечено засобами ІКТ – сучасними комп’ютерами, ноутбуками, мультимедійними дошками, проекторами. У навчальному закладі оновлено шкільні меблі, посуд для їдальні, збудовано смугу перешкод, придбано новий шкільний автобус, закуплено спортивний інвентар, розроблено проект на повну заміну системи опалення.

«Сьогодні дана школа є прикладом того як за кілька років зроблено конкретні дії, починаючи від утеплення фасаду і закінчуючи заміною даху. Ми робимо це для того, щоб створити належні комфортні умови для навчання у школі. Окрім фінансування з державного бюджету кошти виділяє й Хоростківська громада на умовах співфінансування, що дає спільний результат», – наголосив Степан Барна.

За словами голови ОДА, у рамках стратегії енергоефективності у Тернопільській області потрібно зробити усе для того, щоб створити належні умови для навчання і всестороннього розвитку дітей та учнівської молоді.