Підтримаймо бюджет участі (громадський бюджет)

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них.

Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2017 року.

Платформа «Громадський проект» дозволить вам брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: ви можете подати заявку on-line і відслідковувати долю свого проекту прямо на сайті.

ПІДТРИМАЙМО НАСТУПНІ ПРОЕКТИ:

№ 16. Інтерактивні навчальні карти: Історія становлення території України, Історія Тернопілля, м.Тернополя (Головна ідея проекту – створити інтуїтивно зрозумілий для широкого кола користувачів освітній ресурс аби наочно представити довгий, тернистий і насичений історією шлях становлення території нашої держави і рідного краю – Тернопільщини; систематизувати факти, дати, імена та події на одній карті – як найбільш лаконічному для сприйняття засобі навчання).

№ 19. Мультиспортивний майданчик для дітей та молоді "Чемпіон" (Основною метою проекту є покращення умов проведення дозвілля молоді м. Тернополя, створення додаткового відпочинкового майданчику для жителів навколишніх будинків та інших мешканців м. Тернополя . Реалізація цього проекту покращить ситуацію зі станом справ спортивно-відпочинкової інфраструктури нашого міста та вул. Лесі Українки і Протасевича, зокрема. Його реалізація позитивно вплине на життя молоді, яка проживає у визначеному кварталі, оскільки збільшиться обсяг можливостей у якісному, корисному для здоров'я проведенні свого дозвілля, а також покращиться естетичний вигляд цих вулиць, оскільки поточний стан речей зовсім не прикрашає цей район).

№ 32. ЦЕНТР МОЛОДІЖНОГО ДОЗВІЛЛЯ (Проект має на меті створити базу для проведення розвиваючого дозвілля шкільної та студентської молоді. На базі центру будуть проводитися освітні, культурні, розвиваючі заходи. Локація  буде доступна громадським організаціям, студентам та школярам.  Ми хочемо, щоб молодь мала можливості для розвитку і патріотично виховувалася молодіжними громадськими організаціями на противагу шкідливим звичкам).

№ 50. Автоматизована система оплати за відвідування атракціонів в Парках Тернополя (Встановлення 3 автоматів по прийомі оплати за відвідування комунальних атракціонів в Парках Національного відродження та Топільче замість кас. Відвідувачі вноситимуть готівку в термінал та на інтерфейсі вибиратимуть атракціони, які бажають відвідати та моментально друкуватиметься квиток, який буде пред’являтися оператору атракціону. Економія на зарплатні та збільшення виручки та надходжень).

ІНСТРУКЦІЯ З ГОЛОСУВАННЯ

 

(ГОЛОСУВАТИ МОЖУТЬ ГРОМАДЯНИ, ЩО ПРИПИСАНІ В М. ТЕРНОПІЛЬ ВІКОМ ВІД 16-ТИ РОКІВ  ДО 07.11.2017)

КОЖЕН ТЕРНОПОЛЯНИН МАЄ ПРАВО ПІДТРИМАТИ 1 ВЕЛИКИЙ ТА 1 МАЛИЙ ПРОЕКТ

ГОЛОСУВАННЯ В  ЦНАПІ

 

 (центр надання адмінпослуг вул. Кн.Острозького,6)

ГОЛОСУВАННЯ В ІНТЕРНЕТІ

 

При наявності карточок ПРИВАТБАНКУ, ПІВДЕННИЙ, А-банку,  Ощадбанку власників ЕЦП, і підключенні mobile-банкінг

1.ПРИЙТИ З ПАСПОРТОМ  В ЦНАП.

 

2. ОТРИМАТИ БЛАНК ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ ПРЕД’ЯВИВШИ ПАСПОРТ АДМІНІСТРАТОРУ.

3. ВПИСАТИ  В БЛАНК НОМЕРИ  ПРОЕКТІВ ВКАЗАНИХ НА ЗВОРОТІ.

4. ПІДПИСАТИСЯ В ЖУРНАЛІ ГОЛОСУВАНЬ.

5. ДЯКУЄМО, І ЗА ГРОМАДСЬКУ АКТИВНІСТЬ.

РАЗОМ РОБИМО РІДНИЙ ТЕРНОПІЛЬ КРАЩИМ

 

ДЕТАЛЬНІШЕ –на сайті  https://pb.rada.te.ua  (вести в пошуку «Бюджет участі Тернопіль».)                   

1.Зайти на сайт https://pb.rada.te.ua (ввести в пошуку «Бюджет участі Тернопіль».)

 

2. Вибрати «Переглянути проекти».

3. В рядку пошуку вести назву проекту, слова з назви чи номер.

4.Перейти на сторінку проекту.

5. Нажати «Зареєструйтеся, щоб проголосувати» під закладкою «Кількість голосів».

6.Вибрати BankID Приват – для власників карточок ПриватБанку( вхід аналогічний як в додаток ПРиват24).

6.1.Вибрати BankID НБУ – для власників карточок Ощадбанку, ПУМБ, UniCredit.

7.Провести реєстрацію відповідно до меню (вести номер телефону, код з СМС тощо).

8. Нажати закладку «Проголосувати».

9.Перейти в пошуку до наступного проекту та нажати закладку «Проголосувати