Про фестиваль «Повір у себе»

 

26 жовтня 2017 р. у закладі освіти І-ІІІ ст. «Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр» відбувся фестиваль «Повір у себе».

Це фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з особливими освітніми потребами.

Метою проведення фестивалю є створення сприятливих умов для розкриття та самовираження талановитих дітей та молоді з функціональними обмеженнями, сприяння їх інтеграції в суспільство.

Діти з особливими потребами Тернопільського НРЦ беруть  активну участь у фестивалі, багато з них є щорічними учасниками, а для окремих тут двері відчинилися вперше.

Це свято віри в себе та перемоги над обставинами, це можливість довести світові, що люди з обмеженими можливостями мають необмежені здібності та таланти.

«Повір у себе, і в тебе повірять інші» – фестиваль талантів дітей з особливостями психофізичного розвитку.

У заході взяли участь духовний наставник о. Василь, методист ТОКІППО Костенко О.С., представники учнівського самоврядування Микулинецької громадсько-активної школи, спонсори та меценати.

Батьки, гості, учасники фестивалю отримали море позитивних емоцій та побачили розмаїття яскравих виступів.

Такі заходи допоможуть об'єднати людей, небайдужих до проблем дітей з особливими потребами, для подальшої підтримки, творчої наснаги та реалізації права кожної такої дитини на щасливе майбутнє.