Обласний науково-практичний семінар «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках основ здоров’я: з досвіду роботи Бережанського РМК»

 

25 жовтня 2017 року на базі Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання відбувся обласний науково-практичний семінар «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках основ здоров’я: з досвіду роботи Бережанського РМК»  для учителів основ здоров’я загальноосвітніх навчальних закладів області.

У ході семінару розглянуто питання «Інформаційно-комунікаційні технологій навчання як засіб формування ключових та предметних компетентностей учнів» (Олендер І.О., методист Тернопільського ОКІППО) та «Ефективність використання засобів ІКТ в освітньому процесі» (Лопатка Г.Ф., доцент кафедри змісту і методики навчальних предметів Тернопільського ОКІППО, к.б.н.). З питаннями науково-методичного супроводу процесу створення інформаційного здоров’язбережувального освітнього середовища у навчальних закладах району та організаційно-методичного забезпечення діяльності учителів основ здоров’я у ЗНЗ Бережанського району знайомили присутніх  Жеребецька О.М., завідувач Бережанського РМК та Хільковець С.М., методист Бережанського РМК. Досвідом роботи щодо використання інформаційних технологій в управлінській діяльності ділився Старко М.В., директор Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання.

Учителі основ здоров’я ЗНЗ Бережанського району Іванійчук М.В., Цідило Н.В., Яцик Н.М. представили колегам досвід роботи щодо підвищення мотивації до навчання учнів засобами інформаційних медіа та використання  мультимедійного контенту у стимулюванні творчої активності школярів. Методами і формами використання ІКТ у позаурочній роботі з учнями ділилася Олексів.Н.І., учитель фізичної культури.

Гарний настрій та позитивні емоції учасникам семінару створили вихованці Бережанського районного центру позашкільної освіти (керівник танцювального колективу «Пульс» Чорна М.А.).

Завершився захід підбиттям підсумків та виробленням рекомендацій.