Обласний семінар для методистів психологічної служби на тему “Організація профорієнтаційної роботи в діяльності працівників психологічної служби”

 

30 жовтня 2017 року на базі Тернопільського ОКІППО відбувся обласний семінар для методистів психологічної служби на тему “Організація профорієнтаційної роботи в діяльності працівників психологічної служби”.

Семінар розпочався з вітального слова  директора інституту Петровського О.М.

Перед учасниками заходу виступила К.М.Варнавських, працівник відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості, яка ознайомила присутніх з основними напрямками профорієнтаційної роботи служби зайнятості із шкільною молоддю, їх батьками, працівниками освіти, розповіла про профорієнтаційні проекти для учнівської молоді, що реалізуються у 2017 році в державній службі зайнятості. 

Наукові підходи до проблеми професійного самовизначення у своїх виступах висвітлили: Кавецький В.Є., кандидат педагогічних наук, доцент, в.о.зав.кафедри ТОКІППО та Чорна І.М., кандидат психологічних наук, доцент кафедри  ТНПУ ім. В.Гнатюка.

Досвід роботи щодо організації профорієнтаційної роботи в діяльності працівників психологічної служби представили Чортківський район, а саме: методист РМК- Гикава І.Л., практичні психологи Джуринської ЗОШ І-ІІІ ст.  – Нановська Л.М., Горішньовигнанського НВК — Соботях Н.В.

За підсумками семінару були вироблені рекомендації для методистів ПС.

Семінар організовано та проведено методистом, в.о. завідувача НМЦПССР  Коротюк З.М.