Формування демократичних цінностей в учнівському середовищі шляхом впровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

1 листопада 2017 року, з ініціативи начальника  відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької ОТГ Пограничної М.В., на базі Старовишнівецької ЗОШ І-ІІІ ст. проведено тренінг з впровадження програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Колективний навчальний захід відкрила Званецька Н.В., методист з виховної роботи методичного центру Вишнівецької ОТГ.

Куриш О.С., методист ТОКІППО, розкрила соціально-педагогічну проблему протидії торгівлі дітьми, актуальність і сутність змісту програми, її виховні функції.

У тренінгу взяли участь 32 педагогічних працівники: заступники директора з виховної роботи, педагоги-організатори, класні керівники Вишнівецької, Бутинської, Бодаківської, Старовишнівецької загальноосвітніх навчальних закладів.

В процесі динамічної групової роботи педагоги отримали нові знання та навички щодо формування у школярів розуміння понять «особистість», «гідність» «громадянська позиція», впровадження діяльнісних форм і методів у життя дитячого колективу.

Доброзичлива, творча атмосфера, що склалася в процесі виконання педагогами вправ, ігор, інших елементів програми, додала педагогам переконання у доцільності щонайшвидшого впровадження у школах Вишнівецької громади програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

 

 

Куриш О.С., методист ТОКІППО.

 

 


Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти