Обласний семінар на тему “Шляхи підвищення ефективності позакласної та позашкільної роботи з фізичного виховання: з досвіду роботи Монастириського району”.

  

 

31 жовтня 2017 року на базі Тернопільського ОКІППО відбувся обласний семінар  на тему “Шляхи підвищення ефективності позакласної та позашкільної роботи з фізичного виховання: з досвіду роботи Монастириського району”. Учасниками семінару були методисти фізичної культури РМК, ОТГ.

Про сучасний стан та перспективи розвитку освіти Монастирищини, особливості організації та напрямки методичної роботи з учителями фізичної культури району ознайомили присутніх завідувач Монастириського РМК Тиханська Т.М. та  методист фізичної культури Монастириського РМК Жилавий М.В.

Учителі фізичної культури Іроденко М.Д., (Ковалівська ЗОШ І-ІІІ ст.) Расевич І.Р.,   Дронь І.М. (Монастириська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Гаврилишин Р.М. (Коропецька ЗОШ І-ІІІ ст.) поділились практичним досвідом роботи з використання сучасних підходів до організації спортивно-масової роботи в позаурочний час, про спеціальні комплексні тести для відбору обдарованих дітей у спортивні секції, про заохочення школярів до занять спортом та організацію, проведення та результати участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів району у спортивних змаганнях.

Директор районної ДЮСШ Паньків М.Б. не оминув увагою питання співпраці тренерів з учителями фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів та підвищення спортивної майстерності учнів в позашкільній установі.

Кандидат психологічних наук Сіткар В.І. зупинився на практичних аспектах та специфіці організації і змісту позакласної роботи з фізичного виховання у початковій школі.

Питання роботи з обдарованими дітьми та створення для них належного освітнього середовища розкрила у своїй доповіді методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО Єднак Г.М.

Завершився семінар підведенням підсумків та виробленням рекомендацій

 


Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти