Заліщицька державна гімназія – партнер Програми LEVEL UP VILLAGE

Заліщицька державна гімназія є партнером Програми LEVEL UP VILLAGE, яка дає  можливість і створює умови для успішної співпраці учнів та викладачів з питань впровадження STEM освіти на глобальному рівні, допомагає розвивати  в учнів навички 21 століття.

У нашій гімназії 5 вчителів англійської мови (Ірина Лучин, Ольга Стрельбіцька, Марія Савчинська, Іванна Ласкорійчук, Ірина Опалко) , вчитель інформатики (Наталія Грушко), директор Олександра Войчишин та волонтер Корпусу миру Todd Gable пройшли відповідну професійну підготовку та онлайн-навчання, які дають право викладати курси, використовуючи міждисциплінарні знання.

Учні з великим задоволенням виконують щотижневі завдання, записуючи відео, відповідаючи на запитання однолітків, програмуючи та створюючи сайти для поширення інформації про відновлювану енергію, бережливе ставлення до споживання електроенергії, моделювання  за допомогою 3D принтера.

Зараз для гімназистів викладаються наступні курси: «Global Web-Designers» i «Global Inventors”.

«Наші учні і ми, вчителі, в захопленні від унікальної можливості співрацювати у такий інноваційний спосіб з учнями та вчителями шкіл США в рамках Програми LEVEL UP VILLAGE. Разом ми створюєм яскравий, глобальний досвід в класі, коли в учнів розвиваються не тільки необхідні навички 21 століття, але й з’являється глибоке розуміння того, що саме вони мають стати наступним поколінням відповідальних громадян світу», – ділиться директор гімназії своїми враженнями з колегами та батьками гімназистів.

“​Курс Global Inventors відкрив нові перспективи для моїх учнів. Навіть ті, що колись боялися камери, тепер впевнено знімають відео англійською мовою і обговорюють свою роботу з американськими партнерами. Мої учні вивчали проблеми енергії в світі і проектували корпус для ліхтарика на сонячних батареях. Крім того, вони почали використовувати набуті вміння на уроках дизайну і геометрії.”, – говорить вчитель англійської мови Ірина Лучин.​

Програма Level Up Village розширює можливості учнів та допомагає змінювати життя на краще у громадах та у всьому світі. Участь у Програмі LUV сприяє розвитку в учнів дизайн-мислення та вмінню вирішувати глобальні проблеми людства.