Круглий стіл на тему «Проблема насильства в учнівському середовищі»

06 грудня 2017 року на базі ТОКІППО відбулося засідання круглого столу на тему «Проблема насильства в учнівському середовищі». У роботі  взяли участь науково-педагогічні працівники та соціальні педагоги області.

Коротюк З.М., завідувач навчально-методичного центру ПССР, та  методист Рудник І.І.  наголосили на необхідності проведення таких заходів та важливості змісту основних документів з питань попередження насильства в шкільному середовищі, побажали усім присутнім  плідної та результативної співпраці.

Про актуальність проблеми насильства серед учнівської молоді розповів Яковишин Р.Я., доцент кафедри педагогіки і психології та  інклюзивної освіти ТОКІППО, кандидат педагогічних наук.

Парфанович І.І., доктор педагогічних наук, доцент кафедри ТНПУ ім. В.Гнатюка, наголосила на важливості використання інноваційних методів, прийомів та шляхів вирішення проблеми, які ведуть до позитивного результату

Ефективними формами роботи з учасниками освітнього процесу з даного питання поділилися Данилків Т.Я., соціальний педагог НВК ШЛ №6.

Тему впливу телекомунікаційних технологій на поширення насильства в учнівському середовищі підняла Ігнатова О.О., соціальний педагог ТСШ № 7

Про алгоритм роботи соціального педагога навчального закладу щодо попередження насильства в учнівському середовищі розповіла Крет М.М., соціальний педагог ТЗОШ №11.

По закінченню семінару відбувся обмін думками та підведення підсумків зустрічі. Учасники засідання круглого столу визначили актуальність проблеми насильства в учнівському середовищі, розробили алгоритм дій щодо попередження насильства в школі.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти