Круглий стіл на тему «Проблема насильства в учнівському середовищі»

06 грудня 2017 року на базі ТОКІППО відбулося засідання круглого столу на тему «Проблема насильства в учнівському середовищі». У роботі  взяли участь науково-педагогічні працівники та соціальні педагоги області.

Коротюк З.М., завідувач навчально-методичного центру ПССР, та  методист Рудник І.І.  наголосили на необхідності проведення таких заходів та важливості змісту основних документів з питань попередження насильства в шкільному середовищі, побажали усім присутнім  плідної та результативної співпраці.

Про актуальність проблеми насильства серед учнівської молоді розповів Яковишин Р.Я., доцент кафедри педагогіки і психології та  інклюзивної освіти ТОКІППО, кандидат педагогічних наук.

Парфанович І.І., доктор педагогічних наук, доцент кафедри ТНПУ ім. В.Гнатюка, наголосила на важливості використання інноваційних методів, прийомів та шляхів вирішення проблеми, які ведуть до позитивного результату

Ефективними формами роботи з учасниками освітнього процесу з даного питання поділилися Данилків Т.Я., соціальний педагог НВК ШЛ №6.

Тему впливу телекомунікаційних технологій на поширення насильства в учнівському середовищі підняла Ігнатова О.О., соціальний педагог ТСШ № 7

Про алгоритм роботи соціального педагога навчального закладу щодо попередження насильства в учнівському середовищі розповіла Крет М.М., соціальний педагог ТЗОШ №11.

По закінченню семінару відбувся обмін думками та підведення підсумків зустрічі. Учасники засідання круглого столу визначили актуальність проблеми насильства в учнівському середовищі, розробили алгоритм дій щодо попередження насильства в школі.