«Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить»

З метою піднесення престижу української мови серед учнівської молоді, виховання пошани до культури та традицій українського народу проводиться Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика.

 09 грудня 2017 року  у Тернопільській  загальноосвітній школі I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького відбувся обласний етап  XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. У відкритті обласного етапу конкурсу взяли участь представники  Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, науково-педагогічні працівники, учні та їх батьки. Учасників Конкурсу привітав  директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Петровський,  наголосивши про важливість мови у житті кожного українця. Усіх присутніх щирим художнім словом  і проникливою ліричною піснею гостинно привітали учасники художньої самодіяльності  Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 16 імені Володимира  Левицького. У заході взяли участь 192 учні ЗНЗ, ПТНЗ і 46 студентів ВНЗ. Учасники конкурсу виконали запропоновані їм  творчі завдання згідно Положення про Конкурс і тим самим засвідчили високий рівень володіння українською мовою. За спільним рішенням членів журі переможцями визнано 27 учнів ЗНЗ, 3 учні ПТНЗ та 12 студентів ВНЗ.

Список переможців
ІІІ (для студентів ВНЗ – ІІ) етапу||
ХVІІI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

Диплом І ступеня

Богач Антоніна Іванівна, учениця 3 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького

 Грибачова Марта Валентинівна, учениця 9 класу Зборівської державної української гімназії імені Романа Завадовича

Демчук Ірина Русланівна, учениця 11 класу Синьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Заліщицького району

Жаровська Юлія Андріївна, учениця  4 класу Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки

Козак        Світлана Михайлівна, студентка Гусятинського коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя

Карась Марія Ярославівна, учениця 5 класу Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Лебідь Марія Романівна, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»

Лепявко Катерина Андріївна, учениця 8 класу Тернопільської Української гімназії імені  І.Франка

Марухняк Олександра Іванівна, студентка Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського

Мерецька Анна Вікторівна, учениця 6 класу Тернопільської Української гімназії імені  І.Франка

Міллер Маріанна Орестівна, студентка Тернопільського національного економічного університету

Петрук Надія Михайлівна, учениця 10 класу Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату     І-ІІІ ступенів

Полиняк Марія Сергіївна, студентка Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

Салюк Анастасія Ігорівна, учениця 7 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 імені Б.Лепкого

 

Диплом ІІ ступеня

Бойко Галина Ігорівна, студентка Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського

Бордун Юлія Василівна, учениця 8 класу Сільцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Підгаєцького району

Голдаєвич Тетяна Василівна, студентка Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя

Гунька Богдана Володимирівна, учениця 7 класу Підлісецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кременецького району

Жолоб Ірина Ігорівна, студентка Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Тараса Шевченка

Кудасюк Марія Ігорівна, учениця 9 класу Кімнатецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Кременецького району

Кеньо Юлія Іванівна, учениця  5 класу Козівської держаної української гімназії   ім. В.Герети

Люпа Вероніка Юріївна, учениця 10 класу Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Лопацька Соломія Степанівна, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму»

Мартинюк Анастасія Іванівна, студентка Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя

Павлишин Соломія Василівна, учениця 11 класу Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    № 2 імені Івана Франка

Пакуляк Анастасія Володимирівна, учениця 6 класу Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Підгребя Владислава Ярославівна, учениця 4 класу спеціалізованої школи

І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м.Заліщики

Стефанчук Катерина Михайлівна, учениця 3 класу Підволочиської гімназії імені Івана Франка

 

Диплом ІІІ ступеня

Бублик Ганна Сергіївна, студентка Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Тараса Шевченка

Возна Вікторія Андріївна, учениця 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Яблунів Гусятинського району

Герман Ольга Ігорівна, студентка Кременецького педагогічного коледжу Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Тараса Шевченка

Гіжовська Оксана Володимирівна, студентка Тернопільського обласного державного музичного училища ім.С.Крушельницької

Гриненко Анастасія Петрівна, учениця 6 класу Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6

Гула Іван Андрійович, студент Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя

Канюк Тетяна Вікторівна, учениця 3 класу Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5

Красічинська Оксана Степанівна, учениця Державного навчального закладу «Тернопільський центр професійно-технічної освіти»

Костишин Катерина Андріївна, учениця 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов

Костюченко Аліна Віталіївна, учениця 4 класу НВК «Великобірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія ім.С.Балея»

Міськів Вероніка Віталіївна, учениця 5 класу Тернопільського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич»

Мудрак Олександра Ярославівна, учениця 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт.Гусятин

Прокіпчак Юліана Анатоліївна, учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м.Копичинці Гусятинського району

Савчур Софія Віталіївна, учениця 7 класу Козівської держаної української гімназії   ім. В.Герети

 

Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти