Всеукраїнська нарада регіональних координаторів з питань адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом»

05 – 06 грудня 2017 року у місті Києві відбулася Всеукраїнська нарада регіональних координаторів з питань адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом». Тернопільську область представляли регіональний координатор проекту, методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів – Олендер Ірина Орестівна та Коненко Лариса Богданівна, в.о. завідувача відділу дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

У ході наради розглянуто питання щодо стану виконання плану заходів з адвокації, планування, впровадження проекту «Вчимося жити разом» у регіонах; пріоритетних напрямів діяльності на 2017-2018 роки з моніторингу та оцінки проекту ; функціонування онлайн -курсів «Вчимося жити разом» та «Основи здоров’язбережувальних компетентностей»;бачення Міністерства освіти і науки України з організації навчання учнів, підготовки вчителів і створення сприятливого навчального середовища в рамках нового освітнього закону.

Зворотній зв’язок за результатами проведеної роботи (робота в групах «Пропагандисти», «Методисти», «Учителі», «Інтегратори») щодо адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом» забезпечив можливість кожному учаснику проаналізувати, усвідомити інформацію та спланувати діяльність у регіоні.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти