Обласний науково-методичний семінар на тему «Впровадження наскрізної медіаосвіти в освітній процес закладів освіти»

11 грудня 2017 року на базі ТОКІППО відбувся обласний науково-методичний семінар на тему «Впровадження наскрізної медіаосвіти в освітній процес закладів освіти». У роботі семінару взяли участь педагогічні працівники, які відповідають за впровадження медіаосвіти у закладах освіти області.

Привітав присутніх, побажав плідної та результативної співпраці Вітенко І.М., заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва, кандидат географічних наук та окреслив основні психолого-педагогічні технології організації системи наскрізної масової медіаосвіти у закладах освіти.

Питання впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику як вимогу сучасності висвітлила Городецька О.В., викладач кафедри менеджменту і методології освіти ТОКІППО, кандидат пед.. наук.

Власним досвідом щодо формування шкільної моделі медіаосвіти з присутніми поділилася Шевчук Т.О., вчитель Кременецької загальноосвітньої школи I-IIIступенів № 4. Також Череп Г.П., завідувач дошкільного навчального закладу ясла-садок «Ромашка» м. Бережани, звернула увагу на особливості формування психолого-педагогічного середовища для розвитку медіаграмотності дітей дошкільного віку.

На круглому столі учасники мали можливість обговорити та висловити свої думки щодо факторів успішного впровадження медіаосвіти у закладах освіти.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти