Теребовлянській гімназії – 110

8 грудня у приміщенні Теребовлянського навчально-виховного комплексу відбулася урочиста академія з нагоди 110- літнього ювілею Теребовлянської гімназії.

Учасниками заходу були вчителі, учні, ветерани педагогічної праці, друзі і партнери гімназії. Урочисту атмосферу та яскраві враження створювали фотоколаж зі світлинами, що відображають гімназійне життя, виставка творчих робіт учнів та вчителів.

Зі словами привітань та побажань до присутніх звернувся директор навчального закладу Олег Архитко, виступ якого став незабутньою мандрівкою  історією із життя гімназії.

Теплі щирі слова вдячності за невтомну плідну і творчу працю, без якої важко уявити міцну державу з високим рівнем освіти, культури і духовності,  звучали від представників влади, духовенства, управління освіти, волонтерів, директорів шкіл, випускників гімназії різних поколінь. Усі виступи говорили про ту особливу атмосферу, яка панує в цьому закладі та високий професіоналізм його педагогічного колективу.

Щирі слова подяки звучали на адресу тих, які сприяли відродженню гімназії – М. Смализі та М. Михайлюку. Завдяки їхній сподвижницькій праці, цей заклад  називають перлиною відродженою із віків та «колискою героїв». Спогадами про минуле ділилися вчителі – ветерани.

Сьогодні Теребовлянську гімназію в усіх куточках світу знають як бренд якості освіти глибоких знань, високого рівня володіння іноземними мовами, патріотизму і шляхетності.

Із славним ювілеєм педагогічний та учнівський колективи привітав  заступник директора ТОКІППО Юрій Шайнюк і вручив грамоту інституту.

Методист ТОКІППО Жанетта Ханзель відзначила учнів та вчителів, які захищають честь гімназії на олімпіадах, конкурсах-захистах дослідницьких робіт, конкурсах професійної майстерності не лише на обласних, всеукраїнських, а і у міжнародних етапах – усі ці досягнення результат творчої самовідданої праці всього колективу. Вітальні слова від директорів гімназій, ліцеїв, колегіумів звучали від голови обласної Асоціації керівників гімназій, ліцеїв, колегіумів, директора Козівської державної української гімназії ім. Володимира Герети Михайла Грубого.

Свої таланти й творчі здібності демонстрували учнівські та вчительські колективи.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти