Школа професійної майстерності для новопризначених методистів, відповідальних за моніторинг якості освіти та зовнішнє незалежне оцінювання.

21 грудня відбулося ІІ заняття Школи професійної майстерності для новопризначених методистів, відповідальних за моніторинг якості освіти та зовнішнє незалежне оцінювання.

У ході заходу розглядалися як теоретичні, так і практичні питання.

В.о. завідувача центру моніторингу якості освіти, ЗНО та інформаційно-аналітичної, видавничої діяльності Людмила Зеновіївна Онищук зробила акцент на напрямки роботи методиста з питань моніторингу якості освіти та ЗНО.

Олійник Ольга Йосипівна, методист центру моніторингу якості освіти, ЗНО та інформаційно-аналітичної, видавничої діяльності зосередила увагу присутніх  на технології організації та проведення моніторингових досліджень в освіті на регіональному рівні.

Заступник директора інституту з моніторингу якості освіти та ЗНО Юрій Чеславович Шайнюк звернув особливу увагу учасників Школи професійної майстерності на роботу з електронними базами Івано-Франківського РЦОЯО та Українського центру оцінювання якості освіти. Він також ознайомив присутніх новопризначених методистів, відповідальних за моніторинг якості освіти та зовнішнє незалежне оцінювання, з новими, актуальними документами щодо зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, дав відповіді на запитання.

Власним досвідом поділилася Мачишина Валентина Михайлівна, методист методичного кабінету м. Чорткова. Вона презентувала тему “Моніторинг – інформаційна база системи управління освітою”.

Практичне заняття провела методист інформаційних технологій методичного кабінету м. Чорткова Воробель Діана Ярославівна. Новопризначені методисти, відповідальні за моніторинг якості освіти та зовнішнє незалежне оцінювання,  мали можливість повправлятися у використанні Google-таблиць для опрацювання даних моніторингових досліджень.

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти