Зустріч з воїнами АТО

17 січня 2018 року у ТОКІППО відбулася зустріч з надзвичайно цікавими людьми – воїнами АТО Заблоцьким Юрієм, бійцем Української Добровольчої Армії та  Зуляком Іваном Степановичем, ветераном АТО, професором Тернопільського національного університету ім. В.Гнатюка.

Сьогодні ми по новому осмислюємо історію, розуміємо, що слова Державного гімну України  «душу й тіло ми положим за нашу свободу» стали для сучасної історії української нації не просто словами з гімну, вони стали станом нескореної душі, це стало викликом для всіх і для кожного…

Іван Степанович Зуляк поділився спогадами про своє рішення у перші дні російської агресії стати на захист Української Держави, щиро і просто розповів про пережите під час участі у боях на Луганському відтинку АТО та роздумами  щодо перспективи завершення війни.

Юрій Заблоцький, який на даний час перебуває у відпустці з нагоди Різдвяних свят, розповів про свою участь у боях за Донецький аеропорт, шахту «Бутівка», про «Авдіївську промзону», Водяне, Широкине,  інші гарячі точки Донецького відтинку АТО.

Такі зустрічі з нашими захисниками і героями ще і ще утверджують кожного в думці, що Україну  зламати не можна.  У складні роки протидії російській агресії Україна будує сучасну армію і, як твердив Євген Коновалець, «у вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю».

Слава Україні!


Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти