ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЛАУРЕАТІВ ІІ (ОБЛАСНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2018»

21-22 січня 2018 року відбувся фінал ІІ туру (обласного) всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»  у номінаціях: «Українська мова і література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура». У кожній номінації змагалися  5 найкращих педагогів області.  Вони пройшли такі конкурсні випробування:

  • навчальний проект;
  • методичний практикум;
  • проведення відритих уроків.

За результатами теоретичного і практичного турів журі визнали переможцями:

У номінації «Українська мова і література»

·   

Петрокушин Руслана Володимирівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області

У номінації «Німецька мова»

·                            

Ятчук Марія Андріївна

Гімназія «Гармонія» – відокремлений структурний підрозділ Галицького коледжу імені В. Чорновола.

У номінації «Фізика»

·                            

Дворський Віктор Дмитрович

Бережанська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Бережанської міської ради Тернопільської області

У номінації «Фізична культура»

·                            

Булич Лілія Романівна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

Звання лауреата присвоєно учителям:

У номінації «Українська мова і література»

·   

Кольба Галина Ярославівна

Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Бучацької міської ради Тернопільської області

·   

Шпак Наталія Василівна

Сосулівська ЗОШ І-ІІ ст. Чортківської районної ради Тернопільської області

·   

Романюк Оксана Леонівна

Андрушівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

·   

Шеремета Віта Валеріївна

Кременецький НВК «Гімназія ­– ЗОШ І ст.» Кременецької міської ради Тернопільської області

У номінації «Німецька мова»

·                            

Озерянська Алла Павлівна

НВК «Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Тернопільської районної ради Тернопільської області

·                            

Проценко Марія Василівна

Цеценівський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. –  ДНЗ»

·                            

Андрущук Ольга Олексіївна

Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 Кременецької міської ради Тернопільської області

·                            

Шеремета  Ольга Любомирівна

Кременецька ЗОШ- інтернат І-ІІІ ст. Кременецької районної ради Тернопільської області

У номінації «Фізика»

·                            

Семенюк Сергій Іванович

Якимівська філія Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Лановецької районної ради

·                            

Муляр Борис Іванович

Підволочиська гімназія імені Івана Франка Підволочиської селищної ради Тернопільської області

·                            

Боднар Назар Іванович

Синьківська ЗОШ І-ІІІ ст.

·                            

Бойко Наталія Зіновіївна

Тернопільський технічний ліцей Тернопільської міської ради Тернопільської області

У номінації «Фізична культура»

·                            

Лахманюк Сергій Володимирович

Передмірська ЗОШ І-ІІ ст.. Борсуківської сільської ради Лановецького району

·                            

Нагловач Оксана Богданівна

Підгаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підгаєцької районної ради Тернопільської області

·                            

Ковальський Юрій Володимирович

Шумський НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – гімназія»

·                            

Іванюк Тетяна Василівна

Кременецька ЗОШ- інтернат І-ІІІ ст. Кременецької районної ради Тернопільської області

 

З вітальним словом до фіналістів звернулися Хома Ольга Зіновіївна, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації; Петровський Олександр Миколайович,  директор обласного комунального інституту післядипломної  педагогічної освіти;  Піхурко Оксана Віталіївна – заступник  голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Також свої привітання і настанови на майбутні творчі звершення висловили голови журі: Царик Любов Іванівна, доцент кафедри теорії і методики української та світової літератури Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, кандидат філологічних наук; Яцюк Іван Ярославович, завідувач кафедри німецької філології та методики викладання німецької мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, кандидат філологічних наук, доцент; Мацюк Віктор Михайлович, доцент кафедри фізики та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, кандидат філологічних наук, кандидат педагогічних наук;  Огнистий Андрій Володимирович, завідувач кафедрою фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту.

Переможців нагороджено грамотою, відзнакою і грошовою премією, а також усіх фіналістів – подарунками управління освіти і науки ОДА, подякою  і грошовою премією  обласної організації  профспілки працівників освіти і науки.

Підтримали творчих педагогів області:

  • Навчальна книга «Богдан» (директор – Будний Богдан Євгенович);
  • Видавництво «Підручники і посібники» (директор – Гринчишин Ярослав Тадейович);
  • Видавництво «Мандрівець» (директор – Фенюк Богдан Петрович);
  • Видавництво «Астон» (директор – Білах Іван Богданович);
  • Лілія Проць, чемпіонка світу, майстер спорту України міжнародного классу та Роман Рудий, підприємець.
  •  
Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»

Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти