Розвиток компетентності підприємливості в освітньому процесі у контексті Нової української школи

1 лютого 2018 року за ініціативи відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО на базі Тернопільського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей № 9 ім. Іванни Блажкевич» проведено семінар-тренінг «Розвиток компетентності підприємливості в освітньому процесі у контексті Нової української школи». У події взяли участь понад 50 учителів економіки освітніх закладів області.

Мета заходу ‑ поглиблення знань з основ підприємництва та формування навичок використання сучасних симуляційних ігор в методиці викладання навчального курсу «Економіка».

З вітальним словом до учасників звернувся заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва, кандидат географічних наук І. М Вітенко, який акцентував увагу на концептуальних засадах формування підприємливості та фінансової грамотності в умовах сучасної української школи.

У подальшому роботу продовжив доцент кафедри стратегії підприємств Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, генеральний директор Компанії інтелектуальних технологій В. Я. Паздрій. Зокрема, на семінарі було розглянуто загальні підходи і проблемні аспекти компетентності підприємливості в освітньому процесі, проаналізовано досвід застосування інструментів формування підприємливості із використанням симуляційних ігор та акцентовано увагу на ключових новаціяхV-го Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2018».

Приємно, що кожного року серед тисячі учасників гри наші учні Тернопільщини стають фіналістами та призерами Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми».

  


Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти