ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ. Навчаються освітяни

     Відповідно до вимог Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, затвердженого постановою КМ України від 23.10.2013 № 819, розпорядження голови Тернопільської облдержадміністрації від 10.11.2017 № 727-од «Про затвердження плану комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД Тернопільської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань ЦЗ на 2018 рік» з 22 по 24 січня 2018 року за 21 годинною програмою навчалися слухачі групи – керівники міжшкільних методичних об’єднань та методичних кабінетів (центрів) при місцевих органах управління освітою.

Серед питань, які вивчалися: нормативно-правові акти та керівні документи у сфері ЦЗ і їх застосовування в практичній роботі, організація евакуаційних заходів. А також – планування і проведення заходів ЦЗ в навчальних закладах, підготовка і проведення Дня ЦЗ, Тижня безпеки дитини,Тижня знань з основ БЖД.

На прохання слухачів курсів, ОКІППО надано рекомендації з питань ЦЗ для включення в посадові обов’язки керівника методичної служби. Поставлено завдання щодо організації роботи керівника методичної служби у сфері ЦЗ.

По завершенню занять слухачі склали залік.

Слухачів привітали директор ОКІППО Петровський О.М., начальник НМЦ ЦЗ та БЖД області полковник служби ЦЗ Григорович Ю.П. та вручили їм свідоцтва про проходження навчання.

На сьогоднішній день 100 % керівників методичних служб в освітній галузі області пройшли навчання з цивільного захисту.

У січні 2018 року також пройшли навчання з питань цивільного захисту  і БЖД для класних керівників 2 і 6 класів міст Тернополя і Бережани, Тернопільського, Бережанського та Бучацького районів. Заняття проводили працівники циклу практичної підготовки і навчально-консультативних пунктів Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Тернопільської області.

Всього у навчанні взяли участь 115 педагогів, які будуть більш компетентно навчати дітей правил безпечної поведінки у повсякденному житті.


Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти