Поки б’ються серця людей, звучатиме і голос Шевченка

3 лютого 2018 року на базі Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся фінальний  етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка – це унікальна можливість творчо виявити себе. Учні і студенти можуть продемонструвати активну життєву позицію і ще раз відкрити для себе світ Шевченкового слова.

Урочисте відкриття конкурсу розпочалося о 9:00. У відкритті конкурсу взяли участь представник Інституту модернізації змісту освіти МОН України науковий співробітник сектору електронних освітніх ресурсів відділу цифрової освіти та ІКТ Галина Коломоєць, начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома, директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Петровський,  заступник директора  Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Ольга Когут, члени оргкомітету.  

«Шевченкове слово – то кришталево-чисте свічадо. Багато часу минуло від того дня, коли українка-кріпачка дала світові генія, але він не віддаляється, а наближається до нас», – звучало з уст ведучих. Глибоко зворушила присутніх літературна-музична композиція у виконанні учасників художньої самодіяльності Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов (Будій Н.Д.).

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулась науковий співробітник сектору електронних освітніх ресурсів відділу цифрової освіти та ІКТ ІМЗО МОН Галина Коломоєць, яка побажала їм успіху та натхнення під час написання творчих робіт та зачитала вітання Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Учасниками конкурсу були учні 5-11 класів  закладів загальної середньої освіти, учні закладів­­­­­­­­­­­­­­­­ професійної (професійно-технічної) освіти, студенти  закладів вищої освіти  І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності відповідно до гуманітарного та технічного профілів навчання у кількості 31 особи.

 Під час урочистого відкриття відбулося нагородження дипломами та призами (навушники Panasonic) переможців ІІІ етапу конкурсу.

Виконання конкурсних робіт розпочалось о 10:00 і завершено відповідно до вимог положення про Конкурс.

Слід відзначити високий рівень підготовки до проведення фінального етапу конкурсу адміністрації та педагогічного колективу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов. У навчальному закладі були створені умови для роботи оргкомітету та учасників конкурсу.

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти