Обласний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи гімназій, ліцеїв, колегіумів «Інноваційно-освітній простір – основа професійного зростання вчителя та творчого розвитку учня»

02 лютого 2018 року в Тернопільському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич» відбувся обласний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи гімназій, ліцеїв, колегіумів «Інноваційно-освітній простір – основа професійного зростання вчителя та творчого розвитку учня», організований відділом інноваційної діяльності та обдарованої дитини Тернопільського ОКІППО .

Відкрив семінар заступник директора Тернопільського ОКІППО Ігор Вітенко, який ознайомив учасників із інноваційними підходами організації навчального процесу в освітньому закладі у контекті Нової української школи.

У роботі семінару взяв участь кандидат економічних наук, доцент Київського національного економічного університету, генеральний директор компанії інтелектуальних технологій «KIND»,  організатор всеукраїнських бізнес-турнірів учнівської молоді Віталій Паздрій. Він ознайомив присутніх із досвідом розвитку підприємницької освіти в Україні та можливостями використання інноваційних освітніх технологій у формуванні компетентності підприємливості. Присутні обговорювали проблеми впровадження підприємливості на рівні керівників освітніх закладів у сучасних умовах реформування освіти.

У ході тренінгу, який включав теоретичну частину й практичну діяльність учасників, були опрацьовані питання підприємливості в системі освіти; бізнес-підходів в управлінні закладом освіти; досвіду формування підприємливості; SWOT-аналізу діяльності закладу освіти з формування плану тактичних і стратегічних кроків в управлінні освітнім закладом.