Тренінг для учителів основ здоров’я закладів загальної середньої освіти області з методики викладання курсу «Вчимося жити разом» в основній та старшій школі

15-16 лютого 2018 року у Тернопільському ОКІППО відбувся тренінг для учителів основ здоров’я закладів загальної середньої освіти області з методики викладання курсу «Вчимося жити разом» в основній та старшій школі.

Учасників заходу ознайомлено з двокомпонентною моделлю підготовки учителів; концепцією та змістом курсу «Вчимося жити разом»; шляхом інтеграції його у предмет «Основи здоров’я»; методикою проведення та ресурсним забезпеченням тренінгу. Учителі моделювали уроки-тренінги з теми: «Ефективне спілкування», «Конструктивне розв’язання конфліктів», «Стоп булінг», «Самовизначення і вибір професії», «Спілкування і розбудова стосунків».

На завершення заходу усі присутні відзначили переваги використання інтерактивних методів навчання у курсі навчального предмета «Основи здоров’я» та важливість курсу в контексті Нової української школи.

Усі учасники тренінгу отримали сертифікати та комплект навчально-методичної літератури з курсу «Вчимося жити разом» (електронний варіант).


Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти