Школа професійної майстерності для новопризначених методистів, відповідальних за моніторинг якості освіти та зовнішнє незалежне оцінювання.

23 лютого відбулося ІV заняття Школи професійної майстерності для новопризначених методистів, відповідальних за моніторинг якості освіти та зовнішнє незалежне оцінювання.

Заняття пройшло цікаво: з елементами тренінгу та фестивалем доробок учасників Школи професійної майстерності.

Роботу розпочали із з’ясування шляхів інформаційно-аналітичного забезпечення управління освітою. Заступник директора інституту з моніторингу якості освіти та ЗНО Юрій Чеславович Шайнюк акцентував увагу на управлінському супроводі моніторингових досліджень якості освіти.

Олійник Ольга Йосипівна, методист центру моніторингу якості освіти, ЗНО та інформаційно-аналітичної, видавничої діяльності у презентації зосередила увагу на алгоритмі прийняття управлінських рішень щодо здійснення моніторингу та результатів їх проведення, структурувала схему організації моніторингу в освітньому процесі та етапи прийняття управлінських рішень.

Завідувач методичним кабінетом Байковецької сільської ради Наталя Михайлівна Загнибіда зосередила увагу на моніторингу як механізмі опосередкованого та безпосереднього впливу на якість освіти. Вона поділилася з учасниками Школи професійної майстерності власним досвідом роботи та напрацюваннями за час роботи в об’єднаній територіальній громаді. Практика створення методичного кабінету відділом освіти Байковецької сільської ради рекомендована для використання у процесі організації методичних кабінетів територіальних громад в Україні і висвітлена на першій спеціалізованій он-лайн платформі «Кращі практики управління освітою».

Заключним акордом у роботі Школи професійної майстерності був фестиваль доробок учасників, які презентували роботу методиста з моніторингу. Між учасниками відбувся жвавий обмін думками та власним досвідом роботи в освітянських структурах об’єднаних територіальних громад.


Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти