Засідання обласної творчої групи вчителів географії «МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗМІСТОВИХ ЛІНІЙ ПРИ ВИВЧЕННІ ГЕОГРАФІЇ У 6-9 КЛАСАХ»

23 лютого 2018 року на базі Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка відбулося засідання творчої групи вчителів географії, де розглядалися методичні аспекти реалізації змістових ліній при вивченні географії у 6-9 класах.

Розпочав захід заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського ОКІППО, кандидат географічних наук Ігор Михайлович Вітенко, який зупинився на науково-методичному супроводі освітнього процесу з географії в умовах сучасної української школи.

Свій досвід роботи щодо формування змістових ліній у навчальних програмах 5-9 класи представила вчителька Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Галина Ярославівна Зуляк.

Про роль компетентнісного підходу у навчанні географії з використанням прикладних аспектів теорії множинного інтелекту розповіла методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО Криховець-Хом’як Лілія Ярославівна.

Яким чином здійснюється формування соціальної та громадянської компетенції учнів гімназії на уроках географії та в позаурочний час, поділилася досвідом роботи вчителька географії Оксана Богданівна Бай.

Щодо реалізації змістової лінії фінансова грамотність і підприємливість у вивченні географії поділилася творчими напрацюваннями вчителька географії Сампара Оксана Володимирівна.

Під час роботи вчителі виконували інтерактивні вправи, обмінювалися досвідом щодо організації нових форм роботи з учнями в умовах сучасної школи, обговорювали виклики в освіті та проблеми шкільного курсу географії.

Завершився захід визначенням напрямів подальшої роботи творчої групи вчителів та визначенням кожного особисто учасника у результати роботи.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти