Цивільний захист. Навчаються освітяни.

Лютий 2018 року

На виконання розпорядження голови Тернопільської обласної державної  адміністрації  від  10.11.2017 № 727-од «Про затвердження плану комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД Тернопільської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань ЦЗ на 2018 рік» 12-14 лютого 2018 року в НМЦ ЦЗ та БЖД області  пройшли навчання11 педагогічних працівників, які викладають навчальні дисципліни з цивільного захисту та БЖД (ЗВ, ОЗ);

 

19-23 лютогокерівники і заступники керівників навчальних закладів, підпорядкованих відділам освіти органів виконавчої влади у кількості 32 чоловік та місцевого самоврядування (об’єднаних територіальних громад Борщівського, Підволочиського, Тернопільського, Шумського районів)  у кількості 10 чоловік. Всього – 53 представники закладів загальної середньої освіти.

Відповідно до заявок відділу освіти Кременецької міської ради та відділу освіти, молоді та спорту Підгаєцької райдержадміністрації 21 і 22 лютого НМЦ ЦЗ та БЖД області організовано виїзні заняття для директорів закладів загальної середньої освіти,закладів дошкільної освіти,операторів котелень навчальних закладів з пожежної безпеки та пожежно-технічного мінімуму. Навчання пройшли 84 керівники навчальних закладів і працівників котелень.

Одночасно 21 і 22 лютого Тернопільським ОКІППО надавалася методична допомога щодо організації навчання освітян з питань ЦЗ працівникам відділів освіти Кременецької міської ради, Кременецької та Підгаєцької райдержадміністрацій, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

На виконання плану основних заходів  ЦЗ освітньої галузі Тернопільської області на 2018 рік, затвердженого наказом управління освіти і науки ОДА від 09.02.2018 № 29 «Про підсумки роботи за 2017 рік та основні завдання ЦЗ в освітній галузі області на 2018 рік» 27 лютого  на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді проведено обласний семінар для директорів позашкільних навчальних закладів області на тему «Особливості ведення цивільного захисту в закладі позашкільної освіти».

В підготовці семінару взяли участь працівники ТОКІППО, НМЦ ЦЗ та БЖД Тернопільської області, управління освіти і науки ОДА, ТОКУ «Відділ соціального розвитку при управлінні освіти і науки ОДА», Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Розглянуто питання планування навчання керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і проведенням заходів з цивільного захисту в освітній галузі, алгоритм організації підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації педагогічних працівників на обласних та м. Тернополя курсах керівних кадрів та фахівців.

 

Обговорено нормативно-правову базу, систему планування, обліку та звітності з питань ЦЗ. Надано рекомендації з розроблення Інструкції щодо дій персоналу закладу позашкільної освіти при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій, з проведення евакуаційних заходів  в навчальному закладі.

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти