Творча зустріч з автором сучасних підручників з математики Ю.О.Захарійченко

27 лютого 2018 року у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся авторський семінар Юрія Олексійовича Захарійченко, кандидата фізико-математичних наук, доцента Національного університету «Києво-Могилянська академія», автора підручників та посібників з математики, розробника тестових завдань ЗНО. Відкрив семінар заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського ОКІППО, кандидат географічних наук І.М.Вітенко. У вітальному слові Ігор Михайлович побажав учасникам плідної співпраці та привернув увагу учителів до педагогічно-цільової та функціональної приналежності сучасного підручника як важливого засобу навчання, виховання та розвитку учня.

Спікер семінару Захарійченко Юрій Олексійович, автор видавництва «Ранок», розповів про основні тенденції у сучасному навчально-методичному забезпеченні викладання математики в основній школі. Учителі математики області ознайомились з особливостями підготовки школярів до складання ЗНО у 2018 році, з нетрадиційними та сучасними методами викладання математики, зокрема при вивченні розділу «Основи комбінаторики, статистики та  теорії ймовірностей» у 9 класі.  

Учасники з цікавістю слухали доповідача, були приємно вражені представленими методичними прийомами нестандартного подання навчального матеріалу, що значно полегшує учням сприймання та сприяє глибокому засвоєнню знань та формуванню умінь. Педагоги отримали відповіді на численні запитання, щодо реалізації основних змістових ліній навчально-методичного комплекту «Алгебра. 8 клас» та «Алгебра. 9 клас».

До участі у семінарі були запрошені учасники творчої лабораторії учителів математики області. 

Професійне і цікаве спілкування безперечно сприятиме інформаційній і методичній підготовці вчителів області до реалізації компетентністного підходу у навчанні математики в контексті Нової української школи.

Захід організовано за підтримки видавництва «Ранок».

Вчителі, які були учасниками семінару, отримали сертифікати за підписом директора ТОКІППО, кандидата історичних наук, доцента  Олександра Миколайовича Петровського та директора видавництва «Ранок» Віктора Володимировича  Круглова.

Авторські матеріали Захарійченко Ю.О., щодо роботи за підручниками та посібниками та рекомендації з підготовки учнів до ЗНО з математики у 2018 році розміщено у віртуальному кабінеті «Педагогічна майстерня математики».

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти