Обласне заняття Школи молодого вчителя з проблеми «Нова початкова школа – простір освітніх можливостей»

Відповідно до плану роботи ТОКІППО 14 березня 2018 року на базі Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося обласне заняття Школи молодого вчителя з проблеми «Нова початкова школа – простір освітніх можливостей».

Цікавий інтегрований урок розвитку зв’язного мовлення, навчання грамоти, образотворчого мистецтва та природознавства на тему «А вже весна, а вже красна…» у 1 – А класі Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 провела Заслужений учитель України, учитель-методист Т.А. Дубіч . Л. С. Даньків учитель вищої категорії Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, провела майстер-клас з молодими педагогами по витинанню. Використано роботу в групах з учнями 1 класу: мозкову атаку, пантоніму, стратегію ЗХД, методику пальчикового малювання та інші методи критичного мислення.

Учасники засідання Школи молодого вчителя з задоволенням ознайомились з багаторічними напрацюваннями Тетяни Андріївни, з її видавничою діяльністю, проектами екологічного спрямування, які вона впроваджує в життя разом зі своїми вихованцями та обговорили шляхи реалізації Нового Державного стандарту у початковій школі.