У Києві пройшов «Фестиваль кращих практик у сфері громадянської освіти та електронної демократії в закладах освіти»

16 березня у Києві проходив «Фестиваль кращих практик у сфері громадянської освіти та електронної демократії в закладах освіти», де переможці Всеукраїнського конкурсу представляли свої кейси. Фестиваль проходив у межах проекту «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах». Захід підсумував активності, які партнери проекту впроваджували протягом року, щоб популяризувати інструменти е-демократії та показати освітянам, що ці інструменти можна і потрібно використовувати у закладах освіти як під час виховного процесу, так і навчального.
Проект впроваджується Асоціацією інноваційної цифрової освіти, Skills Academy-Академією навичок, Українською студентською спілкою за підтримки швейцарсько-української Програма EGAP, яка виконується Фондом та партнерами.

Директор Заліщицької державної гімназії О.Д.Войчишин та педагог-організатор гімназії Н.І.Тимофійчук стали переможцями у номінації «Виховання громадянської компетентності учнів із застосуванням сервісів електронної демократії».
Окрім приємної частини – нагородження переможців – програма Фестивалю також включала навчальні сесії про можливості впровадження інструментів е-демократії у навчальних закладах, участь у якій взяли відомі вітчизняні експерти з питань е-демократії.